Producent Stomatologicznych wyrobów medycznych oraz dermatologicznych produktów leczniczych

Oferta Pracy

Zarząd  „Chema- Elektromet” Spółdzielni Pracy  w Rzeszowie informuje, że w terminie do 30.11. 2017r. prowadzi nabór  na  stanowisko  Kierownik Działu Sprzedaży w Pionie Handlowym.

Warunki Pracy i Płacy:

- Umowa o pracę na okres próbny – 3 miesiące

- Wymiar czasu pracy – pełny

- Zmianowość – jedna zmiana

- Wynagrodzenie brutto – od 4.455,00zł miesięcznie

- Data rozpoczęcia pracy – grudzień 2017r.

Wymagania konieczne:

Wykształcenie wyższe.

Znajomość języka angielskiego udokumentowana: w mowie - bardzo dobry, w piśmie – bardzo dobry.

Pozostałe wymagania:

Praktyczna znajomość technik sprzedaży.

Łatwość nawiązywania i utrzymywania długotrwałych kontaktów  handlowych.

Kreatywność, samodzielność, komunikatywność, rzetelność, odpowiedzialność.

Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

Minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży (dobrze widziana sprzedaż produktów leczniczych i wyrobów medycznych).

Dobra znajomość programów pakietu MS OFFICE (ze szczególnym uwzględnieniem MS EXCELL).

Prawo jazdy kategorii B.

Wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

Kierowanie podległym zespołem.

Tworzenie i realizacja strategii sprzedażowych.

Termin składania aplikacji do 30.11.2017r.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Aplikacje prosimy składać na adres e-mail: chema@chema.rzeszow.pl.

dodaj do koszyka
Przejdź do koszyka
nazwa produktu
pokaż schowek
Uwaga! Ważna informacja.
Zamknij
Informujemy, że sklepy internetowe prowadzone pod adresem www.rc-sklep24.pl oraz www.mefedron-sklep.pl nie mają nic wspólnego z działalnością Spółdzielni CHEMA-ELEKTROMET Spółdzielnia Pracy w Rzeszowie.
Asortymentu sklepu nie stanowią produkty Spółdzielni a za działalność osób prowadzących powyższe sklepy internetowe Spółdzielnia w żaden sposób nie odpowiada. Wskazane w regulaminie dane Spółdzielni zostały użyte całkowicie BEZPRAWNIE i Spółdzielnia nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działalność sklepów www.rc-sklep24.pl oraz www.mefedron-sklep.pl. Spółdzielnia od lat buduje pozycję rzetelnego podmiotu gospodarczego i takie działanie osób prowadzących wymieniony sklep narusza jej dobra – dlatego podejmujemy odpowiednie środki prawne przewidziane prawem cywilnym i karnym.
Jedynym sklepem internetowym faktycznie prowadzonym przez CHEMA ELEKTROMET Spółdzielnia Pracy w Rzeszowie jest www.chema.rzeszow.pl.

Zarząd Spółdzielni Chema-Elektromet